Авторизация на сайте

Як нас знайти

як з нами зв'язатись

  • +38 (093) 567-3-444 Віталій, зовнішня та інтер'єрна реклама
  • +38 (050) 567-3-444 Віталій, зовнішня та інтер'єрна реклама
  • +38 (063) 435-0-776 Руслан, поліграфія и сувенірна продукція
  • Office@artishok.cn.ua
  • Пн-Пт: c 9:00 до 18:00
  • г. Чернігів, пр.Перемоги, 139, оф. 1 (цокольний поверх)

Дизайн, розробка макету, вартість, якість, терміни.

     Робота дизайнера це складний і копіткий процес, який генерує і думок з емоцій продукт, який не можна торкнутися, понюхати, його можна побачити вже в готовій продукції. Багато хто не розуміє навіщо взагалі потрібні дизайнери, адже можна і самому намалювати макет візитки у Ворді, або банер у Пеінті.
     Дизайнерська робота це як і будь-яка інша робота вимагає оплати, і як результат Ви отримуєте "правильний" макет, з якого можна отримати якісну продукцію.
     Студия реклами та дизайну "Art&shok" займається розробкою макетів, малюванням логотипів, ретушшю фотографій, створенням колажів для подальшого друку візиток, листівок, флайєрів, банерів, розміщення зображень на сайтах або відео матеріалах.
 
Наш принцип це не кількісна робота, а якісна. Ми не ставимо умов, що один дизайн коштує 100грн, а два дизайни 200грн, а 3 - 500грн.
Ми розробляємо макет, поки він повністю не задовольнить нашого клієнта. І вартість роботи це не прайс – це індивідуальний розрахунок залежно від складності роботи та кількості витраченого часу на роботу.
 
Отже підіб'ємо підсумок: прайсу на дизайн немає.
Вартість роботи дизайнера: від 200грн... точна сума оголошується після всіх вимог клієнта.
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того